Jei seksualinis smurtas kelia grėsmę sveikatai ar gyvybei

Dviejų dienų konferenciją – „Tik TAIP reiškia TAIP“.

2023 11 29

Konferencijos tikslas – gilinti specialistų žinias bei kelti pagalbos teikimo kompetenciją, skatinti seksualinio smurto prevenciją, pristatyti pagalbos teikimo algoritmus įvairioms tikslinėms grupėms, rekomendacijas sprendimų priėmėjams ir paskatinti pagalbos prieinamumą.

Šia konferencija siekiama įtraukti jaunimo darbuotojus, specialistus bei politikos atstovus į diskusijas ir veiksmus, susijusius su seksualinio smurto prevencija bei prieinamos pagalbos užtikrinimu asmenims su negalia nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.

Trumpai:

Kas? „Tik TAIP reiškia TAIP“, dviejų dienų konferencija apie seksualinį smurtą nuo A iki Z ir pagalbos teikimą asmenims ir asmenims su negalia.

Kur? Viešbutyje „Artis“, Totorių g. 23, Vilnius.

Kada? Gruodžio 6-7 dienomis.

Būtina registracija: REGISTRACIJA

Maloniai kviečiame dalyvauti šiame dviejų dienų renginyje, kuriame būsite supažindinti su pagalbos teikimo algoritmais, naujausiais tyrimais, seksualinio smurto prevencijos metodais bei įsitrauksite į dirbtuves. Svečiai iš užsienio dalinsis savo šalių gerąją praktika, o Lietuvos specialistai pristatys rekomendacijas teikiant pagalbą nukentėjus nuo seksualinio smurto bei užtikrinant pagalbos prieinamumą asmenims su negalia.

PROGRAMA

Konferenciją organizuoja – Nacionalinis informacijos apie seksualinį smurtą centras, Moterų informacijos centras, Dingusių žmonių šeimų paramos centras, Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras bei Lietuvos moterų lobistinė organizacija, drauge su kitomis Lietuvos moterų nevyriausybinėmis organizacijomis.

Projektą finansuoja – Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.